II edycja TEKSTYLIADY

Trwa druga edycja TEKSTYLIADY – konkursu na wzór nadruku tkaniny meblowej dla młodych twórców oraz bardziej doświadczonych designerów.

Przedstawiciele marki LECH modern fabrics, czołowego dystrybutora i producenta tkanin tapicerskich w Europie, pomysłodawcy TEKSTYLIADY, czekają na zgłoszenia do 15 stycznia 2017 roku. Liczy się talent, pomysłowość i nietuzinkowe podejście do designu…

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przygotowanie wzoru nadruku tkaniny obiciowej wraz z wizualizacją na meblu. Uczestnik może zaproponować kilka wzorów, zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną.

Zwycięzca otrzyma 5000 zł oraz deskę kreślarską, a zaprojektowana przez niego tkanina trafi do stałej oferty LECH modern fabrics. Nagrodzeni zostaną także zdobywcy II i III miejsca (odpowiednio 3000 i 2000 zł).

Zgłoszenie musi zawierać wypełniony i podpisany FORMULARZ oraz projekt w formacie TIFF wraz z wizualizacją na meblu. Prace konkursowe należy przesyłać na adres: konkurs@lech-tkaniny.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków technicznych projektu znajdują się w REGULAMINIE. Udział w konkursie jest jednoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu.

Prace konkursowe będą oceniane przez jury, w skład którego wejdą przedstawiciele marki LECH modern fabrics oraz redaktorzy czołowych mediów branżowych. Jurorzy będą oceniać przede wszystkim kreację artystyczną oraz potencjał wzoru na rynku meblarskim.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas finałowej gali na przyszłorocznej edycji targów Home Decor, która odbędzie się w dniach 14-17 marca 2017.

 

Dodaj komentarz